OkulAile Nedir?

Yenilikçidir, Kendini Geliştirir!

OkulAile sistemi,sektördeki 10 yılı aşkın deneneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştiren SiberUzay Teknolojileri A.Ş. firması tarafından üretilmiş Öğrenci Takip, Veli Bilgilendirme ve Okul Otomasyon Sistemidir.Eğitim Sektörünün Hepsine Hitap Eder!

OkulAile sistemi; Anaokulları, İlköğretim Okulları, Liseler, Özel Okullar, Kolejler, Özel Öğretim Kursları, Etüt Merkezleri, Sanat Merkezleri ve Rehabilitasyon Merkezlerine hizmet sağlamaktadır.Verimliliği Artırır!

OkulAile sistemi ile kurumsal bilgilerinizi, öğrenci ve veli bilgilerinizi, duyurularınızı ve tanıtımlarınızı, sınavlarınızı, ölçme ve değerlendirmelerinizi, müşteri yönetiminizi ve pek çok özelliği tek bir platformdan kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.Hızlı ve Kolay Kullanılır!

OkulAile mobil uygulaması ile yönetim, öğretmen, veli ve öğrenci arasındaki bilgi akışı akıllı telefonlarından kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Mobildeki bütün işlemleri; iPad, tablet, akıllı tahta ve bilgisayarlardaki web tarayıcılarından (Chrome,Safari vb.) da kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Kontrol Sizdedir!

OkulAile ile tüm kampüs ve şubelerinizi tek bir platformda toplayarak, sisteminizi istediğiniz yerden istediğiniz zaman mobil veya bilgisayar ortamında kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.Size canlı demo yapmamızı ister misiniz?