Ön Kayıt - Müşteri Yönetimi (Crm) Yazılımı


Ön Kayıt ve Potansiyel Müşteri Takip Sistemi

CRM
 1. 1
  Potansiyel Müşterilerinizi Kaydedin

  Kurumunuz hakkında bilgi almaya gelen veya telefonla size ulaşan potansiyel müşterilerinizi aktif müşterilerinizden ayrı olarak sisteme kayıt edebilirsiniz.

 2. 2
  Potansiyel Müşterilerinizi Kategorilendirin

  Kurumunuz hakkında bilgi almaya gelen veya telefonla size ulaşan veli ve öğrencilerin yanı sıra, öğretmen ve personel başvurularınızı da aynı sistem üzerinden kayıt edebilir ve bu kayıtları kategorilendirebilirsiniz.

 3. 3
  Görüşmelerinizi Kategorilendirin

  Müşterilerinizle yaptığınız görüşmelerinizi Arama Kayıtları, Randevu Bilgileri, Görüşme Notları olarak farklı aktivite gruplarında kategorilendirebilirsiniz.

 4. 4
  Kategorilere Göre Rapor Alın

  Oluşturduğunuz aktivitelerinizi gruplarına göre filtrelendirerek dinamik takip raporları oluşturabilirsiniz.

 5. 5
  Dinamik Etiketlerde Faydalanın

  Oluşturduğunuz dinamik etiketlerle müşteri listelerinizi filtrelendirebilirsiniz.

 6. 6
  Potansiyel Müşterinizi Aktif Müşteriye Dönüştürün

  Potansiyel olarak takip ettiğiniz müşterileriniz aktif müşteriniz olduğunda bütün süreçleri ile birlikte OkulAile sistemine aktarabilirsiniz. Böylece satış öncesi süreci de müşteri sayfasında görebilirsiniz.


Sizi arayıp demo için zaman belirleyelim

Ürünümüzü size tanıtmaktan ve sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.


Demo talebiniz başarıyla kaydedildi. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. İlginize teşekkür ederiz.

Yöneticilerin

OkulAile hakkındaki düşünceleri

Okul Müdürü - Gülay Gürçay

Özel Bilge Okulları olarak 2 yıla yakın bir süredir öğrenci, veli ve okul arasındaki iletişimi OkulAile Otomasyonu üzerinden yapmaktayız. Kullandığımız iletişim sistemi, ihtiyaç duyduğumuz ve yapmak istediğimiz her türlü çalışmayı desteklemeye uygun olmakla beraber, yönergeleri çok açık, erişimi oldukça kolay ve kullanıcı memnuniyeti yüksek bir uygulamadır. Değişen şartlara göre uyum gücü fazla, güncel ve yenilikçi bir program olması tercih nedenlerimiz arasında en önemli paya sahiptir.

Okul Müdürü - Gülay Gürçay Özel Bilge Okulları
Okul Kurucusu - Volkan Tarhan

OkulAile uygulaması, çalışma hayatımızı kolaylaştıran tasarımı ve içeriği ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan işletme dostu bir platformdur. Her an ulaşılabilirliği ile harika bir müşteri hizmetleri ve teknik hizmetlere sahip. Kullandıkça iyi ki dediğimiz ve çok sevdiğimiz OkulAile Sistemi, tamda bu sebeplerden bizden on üzerinden on puan alır diye düşünüyorum. Tasarımcılarına ve tüm ekibinize çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.