Hakkımızda

OkulAile Okul Otomasyon Sistemi sektördeki 10 yılı aşkın deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştiren SiberUzay Teknolojileri A.Ş markası olup eğitim yazılımları içersinde en çok tercih edilen Öğrenci Takip Sistemi, Veli Bilgilendirme Otomasyonu, Ölçme Değerlendirme Yazılımı ve Eğitim Kurumları Yönetim Sistemidir.

Anaokulları OkulAile Otomasyonunu; kurumsal bilgilerini, öğrenci ve veli bilgilerini yönetmek, duyurularını ve tanıtımlarını yayınlamak, öğrencilerin gün içersinde katıldıkları faaliyetleri anlık olarak velilerle paylaşmak için tercih ederler. Hazırladıkları haftalık ve aylık bültenlerle eğitim içeriklerini ve etkinliklerini velilerle paylaşırlar. OkulAile'nin sağladığı sınırsız fotoğraf ve video paylaşım özelliği sayesinde, bu etkinliklere dair fotoğraf ve video kayıtlarını sınıf panoları altında toplar ve velilerin bu paylaşımlara istedikleri zaman ulaşabilmelerini sağlarlar. Günlük beslenme, uyuma, faaliyete katılma, ateş ölçme, ilaç takibi, boy-kilo ölçümü, duygu durumu, sağlık bilgisi gibi öğrencinin takip edilmesi gereken bilgilerini velinin mobil cihazına anlık bildirimler göndererek haberdar ederler. Öğrencinin devamsızlık bilgilierini girebilir, ödevler gönderebilir, online dersler düzenleyebilirler. Anaokulları kurumsal anlamda öğrenci bilgilierini yönetir, öğrenci özelinde sözleşme kayıt edebilir ve aidat kayıtlarını ve hatırlatmalarını yapabilirler. OkulAile Anaokullarına tek bir cihaza bağlı kalmadan, mobil bir cihaz ile (telefon, tablet, ipad) dünyanın her yerinden istenilen her an bütün bu özellikleri ve daha fazlasını sağladığı için en çok tercih edilen Anaokulu mobil uygulaması olmaya devam etmektedir.

OkulAile kolejler ve özel okullar tarafından en çok tercih edilen Veli bilgilendirme ve Ölçme Değerlendirme yazılımıdır. Öğrencinin bilgileri ve okuldaki faaliyetlerinin yanı sıra sınav ve derslerdeki başarı düzeylerini de aynı platformdan takip ederler. OkulAile kolej ve özel okullara sınırsız sınav tanımlama, sınırısız optik okuma, sınırsız analiz ve rapor düzenleme imkanı sunar. Yapılan sınavları özel okullar sistemdeki 10 farklı sınav raporu türü ile çıktı alabilir veya sınav sonuçlarına göre kendi raporlarını düzenleyebilirler. Online Derslerin hepsini OkulAile üzerinden takip edebilir, her ders için ödev bilgileri girebilirler. Öğrencilerin ödevleri öğretmenler tarafından değerlendirilir, değerlendirilen ödevler veliye ve öğrenciye anlık bildirimler ile iletilir. Öğretmenler öğrenci yoklamalarını ders ders alabilir, okkul yönetimi öğrencinin devamsızlığı ile ilgili veliyi anlık iletiler veya mesajlaşmalarla bilgilendirebilirler. Öğrenci aidatları,tahsilat ve gecikmiş borçları, gider kalemlerini takip edebilirler. OkulAile birden fazla şubesini tek bir platformdan yönetme özelliği ve bunlar gibi daha fazla özellik ile özel okulların kurumsal ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren yönetim sistemidir.

OkulAile titizlikle dizayn edilmiş ölçme ve değerlendirme modülü ile öğretim kursları tarafından en çok tercih edilen Ölçme Değerlendirme Yazılımıdır. Sınırsız sınav tanımlama, sınırısız optik okuma, sınırsız analiz ve rapor düzenleme özelliğine sahiptir. Soruların kazanımlarla eşletirilmesine ve öğrenciye yönelik kazanım raporlarının çıktılarının alınmasına imkan sağlar OkulAile Ölçme Değerlendirme Sistemi içerisindeki birden fazla hesaplama tipi ile sadece LGS sınavlarının değil TYT, AYT gibi farklı oturumlarda düzenlenen sınavlarında analiz edilmesi ve raporlanması özelliğine sahiptir.

OkulAile ölçme ve Değerlendirme modülünün yanı sıra kurumsal özellikleri ile de özel öğretim kurslarının bütün ihtiyaçlarını karşılayan bir yönetim sistemidir.

SiberUzay, OkulAile uygulamasında yaptığı yeni ve yenilikçi geliştirmelerle müşterilerine değer katmaya 10 yıldır olduğu gibi devam etmektedir.


Banka Bilgileri

Garanti Bankası

Hesap No: 6295502

Şube Adı – Kodu: Gaziosmanpaşa – 070

Alıcı: SiberUzay Teknolojileri A.Ş.

IBAN: TR04 0006 2000 0700 0006 2955 02

Yapı Kredi Bankası

Hesap No: 4972761

Şube Adı – Kodu: Perpa Elektrokent- 744

Alıcı: SiberUzay Teknolojileri A.Ş.

IBAN: TR07 0006 7010 0000 0044 9727 61