Eğitim Kurumları Gelir - Gider (Muhasebe) ve Kayıt Sistemi


Kayıt ve Muhasebe İşlemleri

CRM
 1. 1
  Detaylı Kayıt Ekranı İle Daha Düzenli Kayıtlar Tutun

  Kayıt ekranındaki burs durumu, indirim oranı, vade tanımı, aidat ödemelerine dair detaylı alanlarla öğrenci kayıtlarınızı daha düzenli tutabilirsiniz.

 2. 2
  Sözleşmelerini Öğrenci Dosyalarına Dahil Edin

  Sözleşmelerinizi OkulAile sistemine yükleyerek öğrenci özelinde sözleşmeler düzenleyebilir ve dosyalarına dahil edebilirsiniz.

 3. 3
  Gelir ve Gider Kalemlerinizi Kategorilendirin

  Gelir ve gider kalemlerinizin tümünü istediğiniz başlıklar altında kategorilendirebilirsiniz. Bu kategorilere Aidat Fişi, Satış Fişi, Tahsilat Fişi ve Gider Fişi ekleyebilirsiniz.

 4. 4
  Otomatik Aidat Kayıtları Oluşturun

  Zaman aralıklarını belirlediğiniz otomatik aidat sistemi ile muhasebe işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

 5. 5
  Kendi Raporlarınızı Oluşturun

  Dinamik alanlarla kendi raporlarınızı oluşturabilir bunları Excel olarak çıktı alabilir veya doğrudan yazdırabilirsiniz.

 6. 6
  Ödeme Hatırlatmaları Yapın

  Aidat ödemelerinizi bildirimler ile velilerinize hatırlatabilirsiniz.


Sizi arayıp demo için zaman belirleyelim

Ürünümüzü size tanıtmaktan ve sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.


Demo talebiniz başarıyla kaydedildi. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. İlginize teşekkür ederiz.

Yöneticilerin

OkulAile hakkındaki düşünceleri

Okul Müdürü - Gülay Gürçay

Özel Bilge Okulları olarak 2 yıla yakın bir süredir öğrenci, veli ve okul arasındaki iletişimi OkulAile Otomasyonu üzerinden yapmaktayız. Kullandığımız iletişim sistemi, ihtiyaç duyduğumuz ve yapmak istediğimiz her türlü çalışmayı desteklemeye uygun olmakla beraber, yönergeleri çok açık, erişimi oldukça kolay ve kullanıcı memnuniyeti yüksek bir uygulamadır. Değişen şartlara göre uyum gücü fazla, güncel ve yenilikçi bir program olması tercih nedenlerimiz arasında en önemli paya sahiptir.

Okul Müdürü - Gülay Gürçay Özel Bilge Okulları
Okul Kurucusu - Volkan Tarhan

OkulAile uygulaması, çalışma hayatımızı kolaylaştıran tasarımı ve içeriği ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan işletme dostu bir platformdur. Her an ulaşılabilirliği ile harika bir müşteri hizmetleri ve teknik hizmetlere sahip. Kullandıkça iyi ki dediğimiz ve çok sevdiğimiz OkulAile Sistemi, tamda bu sebeplerden bizden on üzerinden on puan alır diye düşünüyorum. Tasarımcılarına ve tüm ekibinize çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.