Demo Talebi

Çözüm ortağı olduğumuz anaokullarının yöneticilerinin OkulAile hakkındaki düşünceleri

İrem Altaca
İrem Altaca
Özel Yeni Çocuk Montessori Anaokulu

En beğendiğim özelliği kontrolün benim elimde olması, Şubelerime uzaktan ulaşabiliyorum ve takibini kolaylıkla yapıyorum. Veliler çocuklarının günlük durumları cep telefonlarından girip her şeyi kontrol edebiliyorlar. İnternet sitemi kendim oluşturdum ve kendim güncelleyebiliyorum.

Özlem Kutlu
Özlem Kutlu
Mutlu Gelecek Atölyesi

Bütçemize uygun oluşu ile ulaşılabilir bir sistem. Hem aile memnuniyetimizi yükseltip bilgi akışımızı daha verimli bir hale getirdik hem de kurum içi verilerimizi daha sağlıklı takip edebilir olduk. Düzenli bir iş akışı ve verilerin kaliteli bir şekilde muhafaza için OkulAile.com’un kullanılmasını öneririm.

Aslıhan Demirkaya
Aslıhan Demirkaya
Adel Eğitim Kurumları

Öğretmenlerin veli iletişim defterine ayırdıkları zamanı çocuklara geçirmesi için bu sistemi tercih ettik. Uygulama daha kurumsal bir kimlik kazanmamızı ve sistemli olmamızı sağladı. İletişimimiz çok olumlu etkilendi. Sağlıklı ve düzenli bir iç iletişim için OkulAile çok önemli.

Muzaffiye Berberoğlu
Muzaffiye Berberoğlu
Renklerin Anaokulu

Veliler ile olan iletişimimizi olumlu yönde etkiledi. Veliler sistemden çok memnunlar. Mesajlaşma sistemi ile telefon trafiğimiz azaldı. Sistemin işimizi kolaylaştırmasından oldukça memnunuz.

Bengü Omak
Bengü Omak
Şişli Zero Anaokulu

Anında destek alabiliyoruz hem sorunlarımız hem de önerilerimiz hızlıca değerlendirilerek geri dönüş yapılıyor. Arşivleme sistemi çok kullanışlı, tüm verilerime tek tıkla ulaşabiliyorum.

Sibel Karaman
Sibel Karaman
Benim Güneşi Anaokulu

Özellikler tüm ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılıyor. Baskı, print ve fotokopi işlemlerimizde önemli derecede zaman ve maddi anlamda tasarruf sağladık. Sistemin sağladığı avantajlardan oldukça memnunuz.