+90 212 332 22 22 bilgi@okulaile.com +90 531 332 36 22 Ücretsiz Demo Talebi Giriş Yap

Nasıl Çalışır?

OKULAİLE – ANAOKULU OTOMASYONU NASIL ÇALIŞIR?

2

Otomasyon Kurulumu

Web sitenizde gorüntülenecek olan; kurum imajınızı yansıtan tüm mesajlarınızı, öğretmen ve ders bilgilerini, tüm iletişim kanallarınızı bu platformda düzenleyebilirsiniz. Yine aynı platform üzerinden, ögrencilerin; veli, ögretmen, sınıf bilgilerinin girişini yapabilir ve okul içinde yapılan tüm faaliyetleri detaylı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. OkulAile’nin anaokulu programını; kreş, yuva ve okul öncesi için kullanabilirsiniz.

Desk1

Site Tasarımı

OkulAile’nin size sunacağı site temalarının yanı sıra, web sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz bir alana sahip olacaksınız. Kolay kullanımıyla, yazılımcıya ya da tasarımcıya ihtiyaç duymadan web sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilir, OkulAile ile hızlı ve kolay bir şekilde web sitesi sahibi olabilirsiniz. Modern tasarıma sahip web sitesi tasarım örneklerini görmek ve sistemi tanıyabilmek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Kindergarten Students Learning To Tell Time 2003

Bilgilerin Paylaşımı

Anaokulunuzun web sitesinde yer almasını istediğiniz tüm bilgileri tercihinize göre yönetebilirsiniz. Otomasyon sistemi içerisinde tüm bilgilerinizi saklarken, sadece bir tıklama ile hangi bilginin web sitesinde görüneceğini kolayca belirleyebilirsiniz.
Velilerin öğrencilerini takip edebileceği bu platformda, yine hangi bilgilerin velilere ulaşacağını yönetmek ve veli iletişimini tek bir platformda gerçekleştirmek sizin elinizde olacak

Ücretsiz demo talebi için bize ulaşın.

Öğrenci Sistemine Giriş

Şifremi Unuttum